Olela – dołączyła do kadry trenerskiej INWAZJI TAŃCA!!!

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty taneczne w stylach street dance i modern jazz, które odbędą się w Skawinie w dniach 28 – 29 września 2013 (sobota – niedziela). Doświadczeni instruktorzy zapoczątkują prawdziwą INWAZJĘ TAŃCA.

SOBOTA

SLIM POP – poppin\’ – sobota godz 11:00
(Reprezentant South Freakz) – swoją przygodę z tańcem rozpoczął 16 lat temu. W wieku sześciu lat dołączył do „”Zespołu Pieśni i Tańca – Krakowiacy”. Spędził tam dziesięć lat, po czym zamarzyła mu się kariera siatkarska. Sportem nie zajął się zbyt długo… W 2008 roku postanowił wrócić do tańca i nieprzerwanie spełnia się w Poppingu. W jego tańcu można zauważyć wiele radości i pozytywnej energii. Na parkiecie wyraża swoje emocje, inspiruje się wszystkim, co go otacza. Od 2012 roku należy do ekipy popperów (South Side Poppers).

Mateusz Turlej – hip-hop, choreografia godz. 13:00
(tancerz krakowskiej grupy Misfits oraz instruktor grupy męskiej SNM) – tańcem zajmuje się od 2009 roku. Swoją przygodę zaczął w liceum, w grupie tanecznej Klimat, gdzie uczył się swoich pierwszych kroków do rytmu r&b i hip-hop. Już w 2010 roku udało mu się zatańczyć na Mistrzostwach Polski w kategoriach formacje i mini-formacje, a w 2011 na Pucharze Polski zdobyć II miejsce w kategorii mini-formacje. Następnie zdecydował się na miesięczny wyjazd do Londynu, by polepszyć swoje umiejętności w Pineapple Dance Studio pod skrzydłami najlepszych tancerzy z Europy, takich, jak: James Painting, Kimberley Taylor, Jimmy Williams i wielu innych. Od 2012 zaczął tańczyć w grupie turniejowej Misfits, z którą w 2013 roku zajął 7 miejsce w finale Mistrzostw Polski w kategorii hip hop solo +16. Łącząc swoje ulubione style, jakimi są popping i krump, stara się tworzyć choreografie mocne i energiczne. Wpływ na jego styl miały warsztaty z takimi tancerzami, jak: Ladno Willkins czy Viet Dang. Stara się przekazać całą (nigdy nie kończącą się) energię uczestnikom zajęć. Z poczuciem humoru naucza wszystkich, dzieląc się swoim doświadczeniem poprzez techniczne szarady i merytoryczne łamigłówki choreografii. Od 2013 roku absorbuje go również jego własna męska grupa taneczna SNM, którą prowadzi z wielkim zapałem oraz entuzjazmem.

Marek Kutyła – krump, godz. 15:00
(Reprezentant South Freakz) – tańcem zajmuje się od 1998 roku. Swoją przygodę zaczynał, przecierając szlaki krakowskiego break dance’u. Jednak b-boying był niewystarczający, dlatego eksperymentował z innymi rodzajami ruchu. Zajmował się capoeirą, MAT (Martial Art Tricks) i gimnastyką sportową. Mimo wszystko taniec pozostał jego największą pasją, którą rozwija do dziś. Jego specjalność to dynamiczne i nieprzewidywalne układy do muzyki hip hop i R\’n\’B. Traktuje choreografię jak przygodę, zarówno dla uczestników, jak i dla siebie. Nie lubi działać standardowo, uwielbia ekserymenty z ruchem i muzyką. Od około 6 lat jego tanecznym światem zawładnął krump, niezwykle ekspresyjny, dynamiczny i nieskrępowany styl tańca z przedmieść L.A. Uczestniczył w warsztatach z samym twórcą krumpu Tight Eyez’em. Od 2009 roku zajmuje się aktywnie promowaniem tej techniki m.in. jako założyciel krakowskiej familii krumpowej Royal Skillz, która działa od 2011 roku. W 2012 roku dołączył do międzynarodowej grupy krumperów – 7th Empire.

Grzegorz Eskel Musialik – bboying (breakdance), godz. 16:00
(Reprezentant South Freakz) – swoją przygodę z break dancem zaczął na przełomie 1999 i 2000 roku wraz z nieistniejącą już ekipą TCS. Brał udział w takich eventach, jak Bitwa Górska 2012, Floor Wars 2012, Hip Hop na Żywca. Członek Universal Zulu Nation.

Patrycja Blanka ZenYa Pawlak – hip-hop freestyle, godz. 17:00
(Reprezentant South Freakz) – pomysłodawczyni projektu „”Wyjdź z Domu””, który ma na celu przybliżenie kultury hip hop, a przy okazji „”wyciągnięcie”” dzieci i młodzieży z domów oraz trudnych sytuacji życiowych. Celem jest odmienienie wizerunku kultury hip hop, który przez wielu jest przeinaczony i zabarwiony negatywnymi emocjami. Uczestnicy uczą się szacunku do innych, poznają różne elementy tejże kultury, a przy okazji wypełniają swój wolny czas. Od 6 lat Patrycja działa w teatrze Taki Sobie Teatr, który łączy elementy plastyki ciała, teatru tańca oraz pantomimy. (http://andrzejmajewski.net/?id=teatr&opis=3). Jest studentką kulturoznawstwa Dalekiego Wschodu, jej nałogi to: worldwide culture, książki, sztuka, herbata, backpaking and travelling, niespożyta energia oraz gadulstwo. Street Dancem zajmuje się od 6 lat. Zaczęła od techniki Hip Hop Dance/Freestyle oraz Breakin’. W pracy z innymi kładzie nacisk na oryginalność, kreatywność, własny rozwój, wiedzę oraz szacunek do innych. Nie lubi zakłamania, pozerstwa, braku wiedzy oraz szacunku, nie tylko w tańcu. Czerpie inspiracje z innych form tańca/ruchu, takich, jak: breakin’, poppin’, lockin’, animation, waving, krump, pantomima, technika teatru tańca współczesnego, butoh.
Od niedawna zagląda w głąb siebie dzięki technice krump przy pomocy Familii Royal Skillz. Czerpie inspiracje od każdego, nieważne czy tancerza, czy pana Miecia na budowie. Od 2 lat próbuje swoich sił jako choreograf, zarówno w technice tańca współczesnego, jak i Street Dance.

NIEDZIELA

Marta Kutyła – Modern Dance, godz. 11:00
Mgr pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca “L’Art de la Dance” oraz Szkoły Baletowej w Krakowie. Posiada dyplom tancerza i choreografa. Specjalizuje się w tańcu klasycznym, współczesnym i jazzowym. Może pochwalić się licznymi występami na scenach krakowskich teatrów oraz angażem w Krakowskiej Operze i Operetce. Ciągle poszerza swoje horyzonty i umiejętności taneczne.

Katarzyna Bodziony – Broadway Jazz, godz.12:30
Przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Następnie tańczyła taniec nowoczesny i współczesny, aż trafiła na warsztaty tańca jazzowego. Od 2001 roku regularnie uczestniczy w warsztatach tańca jazzowego, organizowanych przez Kielecki Teatr Tańca oraz Polski Teatr Tańca w Poznaniu, kształcąc swoje umiejętności u pedagogów z całego świata. Od 2005 roku uczy tańca, prowadząc zarówno zajęcia stałe, jak i warsztaty. Jest instruktorem tańca jazzowego w różnych stylach, prowadzi też zajęcia z technik wspomagających – body conditioning/stretching. Posiada doświadczenie jurorskie, miała zaszczyt przewodniczyć jury kilku przeglądów tanecznych. Warsztat pedagoga zgłębiała podczas Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych z dziedziny tańca współczesnego (ukończony w 2005) i z dziedziny tańca jazzowego (ukończony w 2012) organizowanych przez Nowohuckie Centrum Kultury. Od 6 lat związana ze Szkołą Tańca Dance Globe, gdzie prowadzi zajęcia z tańca jazzowego.

  
  

Organizatorem dwudniowych warsztatów tanecznych pn. „Inwazja tańca” jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.